Pepi Laně Kahn posunul Balvany do dalšího kola poháru

Radošovice-Balvani 3:4 po penaltách
Střelci - Fanda 2x,Peleška-Boukalík 2x,Svoboda Zdeněk 2x

Sestava-Pepi Laně Kahn-Laně ml.,Varnuška,Velek,Pašek-Dvořák,Bernad,Šíma,Sýkora-Svoboda,Boukalík(K)

Na první pohárové utkání nás bylo akorát jedenáct protože Ralfík si vykropil kedlubnu a dorazil ve stavu kdy akorát mohl mávat.Do utkání také nastoupil Zdenda Svoboda a Peťa Dvořák tak že prožili ostrý start za Balvany a počínali si velice dobře.Na trávník , který se podobal poušti Gobi upozorňuji že poušť Gobi má tmavší písek , africký na Sahaře má světlejší barvu jsme vlítli z ostra a Svoboďák po úniku pálil , ale domácí brankář si skvěle poradil a nohou vykopl jeho střelu.Pak se hra vyrovnala a domácí měli míč častěji pod kontrolou a mohli jít do vedení když po Varnyho ruce nařídil rozhodčí pokutový kop ten však nestor balvanské kopané Pepi Laně vykopl mimo tyče.Na druhé straně pak byl ve vápně sundaný Svoboďák a kapitán Boukalík ukázal jak se proměňují pokutové kopy.Pak jsme vsítili Jardou druhý gól , ale rozhodčí odpískal faul na brankáře , který dle našeho názoru nebyl.Pak domácí do poločasu po rychlém kontru vyrovnali , když Peleška přehodil Pepiho.Druhá půle se pak proměnila v brankové hody což si užili hlavně fandové na tribunách.Nejprve Svoboďák z vápna nám vrátil vedení na 1:2 domácí pak srovnali když Laně ml. trefil při odkopu protihráče a od něj šel míč do sítě 2:2 pak Svoboďák po rychlém kontro po ose Dvořák,Svoboda načechral míč přesně na hlavu Boukalíka a bylo to patnáct minut před koncem 2:3 .Pak jsme bohužel zachrápali při standartní situaci a domácí vyrovnali na 3:3.V závěru jsme měli dvě loženky Boukalíkem a Svobodou , ale kanonýři zápasu jen o prsa asijské obchodnice minuli branku.Domácí hlavička se taky mezi tyče nevešla a tak se šlo na penalty a tam Pepi Laně Kahn domácí doslova vygumoval.První penaltu ještě domácí dali za nás střelou do středu vyrovnal Varny.Pak si vzal slovo Pepi Kahn Laně a výběhem k penaltovému puntíku deptal soupeře , který pak pod tíhou okamžiku selhal a Pepi jednou rukou jeho pokus lapil.Další penaltu proměnil Svoboďák , domácí šuter poslal míč do sítě nad brankou , Boukalík ranou pod břevno zvýšil na 1:3 a další domácí kanonýr opět provětral síť nad brankou nutno dodat že Pepa opět svým ledovým postojem v bráně doslova rozdeptal soupeře.Tak že postupujeme a těšíme se na dalšího soupeře.Nikdo se nezranil a hlavně nové tváře zahráli opravdu dobře a budou přínos pro náš tým.Dobře zahrála i obrana , kterou dirigoval Varny za vykropeného Ralfa.Děkujeme i generálnímu manažerovi Jílasovi a po zápase rozdělil tučné prémie za postup do další fáze poháru.Děkujeme všem.

Akce na sobotu 30.5.2015
25.5.2015
13:00 - 16:00
Brigáda - dodělání odvozu větví od Volyňky - co se nestihlo v pátek, poté přesun na zápas, opětovná možnost výdělku na příspěvky - sraz u hradu

17:00 - 19:00
Mistrovský zápas Balvani - Sousedovice, přesun na dokopnou do Kempu

19:00 - do odpadnutí
Dokopná v kempu na Podskalí - žrádlo, pivo, bezedná whiskyváza na Boukyho po celý večer a báječný kvíz v podání příznivců klubů Sparty a Slávie

Dokopná
11.5.2015
Dokopná se uskuteční po ukončení základní části ihned po zápase se Sousedovicema dne 30.5.2015 v kempu u Polaťáka. Poté bude následovat dvojzápas o konečné umístění. Byl to jediný možný termín z důvodu různých akcí v následujících víkendech. Udělejte si všichni čas a doražte na zápas a pak na dokopnou. Bude spousta plných váziček :-))))

Brigáda
11.5.2015
Brigádu jsme naplánovali na příští pátek 22.5.2015 od 16. hodin, místo srazu upřesníme zde na stránkách. Budou se tahat větve na Volyňce mezi starým Fezkem a teplárnou.

Připomínám 100,- Kč na hodinu do příspěvků, práce na cca 4 hodinky a pak pivko.

Zdařilá příprava
Radošovice - Balvani A  3:4 (2:2)
14.4.2015
Sestava:

Neuer Peši - Laně Jan, Froml, Varnuška, Pašek - Černý, Páník, Virostek, Tesař - Boukalík, Sýkora, na střídání připraven Bernad Tomáš.

Branky: Boukalík 3, Černý

Za pěkného počasí jsme na domácí vlítli jako uragán a první gól dal z penalty Boukalík, když byl sražen v jasné šanci. Domácí obranu větrala hlavně dvojice Boukalík - Tesař a po nedůrazu domácí obrany skóroval podruhé kanonýr Boukalík přesnou střelou k pravé tyči. Domácí poté přidali a snížili po nedůrazu dvojice našich obránců. Za nedlouho domácí srovnali skóre, když Ralf zatáhl ve vápně za ruku Pelešku a domácí se z penalty nemýlili. A to jsem se v brance pekelně snažil soupeře zmást. Zbytek půle byl vyrovnaný, domácí kontrolovali balón a my jsme čekali na rychlé brejky. Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a hlavně naše brejky domácím pod nosem nevoněli. Po jednom z nich také skóroval Černoch s přispěním domácího obránce. Ve druhé půli to domácí zkoušeli i dlouhýmy nákopy a tak jsem se dostal ke svým pověstným výletům mimo vápno v roli falešného stopera. Další brejk opět skončil v síti domácích, kdy po Sykyho ráně dorážel Bouky a završil tím první jarní hattrick. Další góly mohl dát opět Bouky nebo Černoch ale chyběla přesnost. Šanci domácího Lagrona jsem vyrazil nohama a domácí pak korigovali z rohu, když jsem spolu s obranou trochu víc zachrápal. Na první zápas to ušlo. Domácí více míč na kopačkách, ale na loženky to bylo pro nás. Pochválit lze i novou akvizici v mužstvu (Tomáš Páník) a tímto mu přejeme u Balvanů hlavně zdravíčko a chuť si zahrát s jedním s nejlepších gólmanů.

Balvanský NHL
17.12.2014
V úterý 30.12.2014 se od 20:15 uskuteční tradiční Balvanský vánoční hokej. Led je na 1,5 hod a pak by se vyrazilo do hospody. Tak koukejte napsat kdo půjde, ať je nás dost. Sportu zdar.

Čerti 2014
2.12.2014
Čerti !!!! Pátek 5.12.2014 na Křemelkce od 15,30 hod., přijďte všichni včas a doneste si sebou čertovskou náladu, děcka to budou potřebovat!!! Večer to pak řádně zajíme a zapijeme :-))))

12.10.2014
Do první půle jsme vstoupili aktivně a hosty jsme přehrávali hlavně povedenou kombinací a pohybem.Brzo jsme si vypracovali dvoubrankový náskok , když se ve skrumáži prosadil Tesík a pak si hosté srazili míč do vlastní klece.Pak jsme mohli rozvlnit čeřen minimálně 4x ale šance Boukalíka,Tesaře,Čubajse a Bobo Slavíka vyšli naprázdno.V první půli jsem neměl moc práce a k zemi jsem se poroučel pouze jednou , když jsem zlikvidoval slabou střelu z vápna.Zato Čéča za brankou málem přišel o koleno když zastavoval míč letící do zázemí.V závěru jsem si ještě zjednal respekt do druhé půle když jsem vyboxoval balon z rohového kopu.Bohužel druhá půle nás zastihla v nedbalkách.Přestalo se běhat , dobře přihrávat a i bojovat.Bohužel mě 2x překonal vlastní hráč.Nejprve Ralf tečí umístil míč do šibenice.Poté jsme měli pár šancí , ale chyběla buď chladná hlava nebo přesná přihrávka.15 minut před koncem mě překonal Jarda Velek střelou do protipohybu.Poté jsem však bránu uzamkl a nepřipustil žádné překvapení.Nejprve jsem reflexně vyrazil hlavičku z malého vápna a poté několika výběhy z mohutným řevem Mám utnul poslední šance hostí.Školu brankářského umění můžete zhlídnout na dokopné ze záznamu Tomáše Bernada.Pozitivní jsou 3 body a skvělá první půle.Druhá půle je pro nás velkým varováním do dalších zápasů.Bojovalo se a tak Balvani díky.

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-196