kdo má zájem chodit s balvanama dne 5.12 na čerty - sraz v 15,30 na křemelce. Mikuláši - vejr, peši; Andělé - martinka, klárinka; Pekelní čerti a čertice - berny, bernyš, sméťa, tesy, tesyková, vavrušák, bakus a řidiči polaťák a jarin + ostatní kdo má zájem se přidat. dík čus vejr

Zdravím všechny kdo nebyli v pátek na tréninku. Máte ve fotogalerii pár fotek pro inspiraci. Je to tam výborné, účast byla hojná až to všechny překvapilo. Jen tak dál.

3.11.2008
Na schůzi bylo rozhodnuto, že každý kdo chce trénovat v hale v Oseku, zaplatí 300,- Kč. Tato částka bude vybírána na prvním srazu tento pátek. Je to určitě pro každého motivující a snad to zaručí hojnou účast na kvalitních trénincích.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA
2.11.2008
BALVANI, v pátek (7.11.2008) začíná zimní příprava v hale v Oseku. Trénink začíná v 19:30. SRAZ VŠECH HRÁČŮ JE V 19:00 hod. NA PARKOVIŠTI U NEMOCNICE (u hvězdy). Odjezd v 19:05 na nikoho se nečeká !!!!!

Tragický závěr podzimu
2.11.2008
Nějak pánové nemám ani chuť na velké rozepisování. Závěr podzimu nám trestuhodně nevyšel a ztratili jsme šanci na první místo. Hold musíme zabrat na jaře a ztrátu dohnat. Zápas v Doubravici začal z naší strany ve velice vlažném tempu a na našich kopačkách bylo hodně nepřesnosti. Doubravičtí byli u všech balónů dříve a lépe kombinovali. Nám tentokrát míč dělal problémy. Všechno nasvědčovalo tomu jakým směrem se tento zápas bude odvíjet. Po první půli jsme prohrávali 1:0 i když několik slibných šancí jsme měli. Druhá půle začala úplně stejně a polití živou vodou nás nějak minulo. Cca po 15-ti minutách jsme dostali druhý gól a vypadalo to, že zápas bude o ničem. Naštěstí se nám 20 minut před koncem podařilo snížit tečovanou střelou, ale to bylo z naší strany bohužel všechno.
Asi už se všichni těšili do hospůdky na podzimní dokopnou a cítili vůni ovaru a piva :))) Komentář z dokopné bude až se všichni proberou a zjistí se ztráty :))

Doplnění fotogalerie
28.10.2008
Přidal jsem nové fotky ze zápasu s Kladrubama a Mnichovem

Změna zápasu s Doubravicí
24.10.2008
Poslední mistrák na podzim s Doubravicí se odehraje v sobotu 1.11.2008 od 14:00 na hřišti soupeře (původní termín byl 2.11.) Pro ty kdo neví v kolik je sraz z úvodní stránky, tak je ve 12:45 u hradu :))

Tréninková hala Osek
17.10.2008
Balvani naskytla se možnost tréninků v zimním období v nové hale v Oseku s umělou trávou. Jednáme o termínu v pátek večer, který není jěště jistý a nebo druhá varianta je v sobotu večer. Doufáme, že se povede pátek. Rozměry hřiště je cca 40x30m velikost branek 2x3m a cena 300Kč/hod. Zázemí: kabiny, sprchy, hospoda s tetevizí.
Je třeba si to promyslet a v sobotu na zápase se domluvit. Pokud bude málo zájemců, není problém domluvy s klukama od Champions a trénovat společně. Ale to vše záleží jen na nás a na domluvě.

Trpělivé čekání přineslo ovoce
12.10.2008
Vážení sportovní přátelé,
Jakožto reportér české televize redakce sportu jsem dostal od šéfa Otty Černého na výběr zda napsat reportáž k fotbalovému utkání Polsko-Česká Republika a nebo reportáž k utkání Balvani-Kladrubova jedenáctka.
A jelikož náš nároďák si nezaslouží, abych se jen jedním slůvkem o zápase v Krakově zmínil, vybral jsem si reportáž ze stadionu Na Sídlišti ve Strakonicích kde k domácím zápasům nastupují Balvani.
Pohodlně jsem se usadil do koutka stařičké tribuny a netrpělivě očekával úvodní hvizd rozhodčího.
Hosté přijeli značně oslabeni přesně v jedenácti, Balvani nemají také všechny hráče zdravotně v pořádku, ale i tak se jich na utkání sešlo asi čtrnáct. Čeho jsem si na první pohled všiml, že Bouky je jen na tribuně a že ho asi zase do hry nepustí natažený zadní stehenní sval.
Ale k samotné hře.
Na Balvanech bylo vidět, že chtějí prodloužit vítěznou sérii a pustili se do soupeře zostra. Ale Balvani chtěli tak moc vstřelit úvodní branku, že tento chtíč se pro ně stal handicapem. Nedařila se jim přihrávka, ani střelba nebyla příliš přesná. Hosté vsadili na nakopávané míče, které pohodlně pokrývala obrana Balvanů, takže domácí brankář „Luky“ (alespoň tak na něj spoluhráči pokřikovali) byl bez práce.
Domácí byli celý první poločas lepším týmem, ale veškeré jejich akce končily nepřesnou nahrávkou na velkém vápně soupeře. A tak se po první půli odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
Do druhé půle nastoupili Balvani jen s jednou změnou na postu pravé obrany, kdy Svářeče střídal Ralfík. (tyto jména mi prozradil Bouky kterému děkuji za spolupráci). Hosté beze změny.

Druhá půle byla celkem povedenější ze strany domácích, ale nedařilo se vstřelit stále tížený gól. A tak v cca 65 minutě zahrozili hosté, kdy se před gólmana domácích prosadil hráč s číslem 9 a tváří v tvář Lukymu chtěl propasírovat míč ke vzdálenější tyči, ale Luky konečky prstů vytlačil míč na roh. Pak ještě z onoho rohu vytlačil nebezpečnou hlavičku soupeře nad břevno a to bylo ze strany hostů pro tuto sobotu vše.
A tak přišla chvíle domácího stopera Ládi „Tomiče“Tomana, který se už nemohl dívat na to jak jsou útočníci Balvanů nemohoucní a první gól vzal na sebe, kdy pohodlně dokopnul do branky odražený míč po rohu.
Tento gól nějak zamával s psychikou hostí, kteří od tohoto okamžiku hledali chyby na rozhodčím, který mimochodem zápas odpískal v pohodě a bez větších komplikací.
Pak už jenom bylo k vidění povinné střídání, kdy ze hřiště odešel myslím že Číča a místo něj naskočil do hry zkušený čichač na góly „Tužka“ (kterého jsem potkal na Strakonické pouti před čtrnácti dny a hned mi vpálil panáka rumu do ruky a říká Míro pij a hodil ho do sebe, to jsem tedy čučel) Ale zpět k zápasu. Po chvilce ještě taktické střídání trenéra domácích, kterého si za celý den nešlo nepovšimnout. Vejrostek se ze hřiště plazil hadím tempem aby natáhnul čas. A teď už je místo něj na trávníku „Bomber Slávista Jan zvaný Rychlík Vlček, který v 90. minutě předvede nejhezčí akci celého dne, kdy si pohrál s obranou hostí pak ještě vsuvka pro diváky v podobě naražení o tyčku „Tužkovi“ před prázdnou branku a tomuto „rumovému chlapíkovi nezbylo už nic jiného nežli pojistit Balvanům tři body v podobě druhého gólu.
Pak už jenom závěrečný hvizd a z kabiny domácích se ozývá burácení hlasivek oslavujících povinné tři body.
A na závěr chci pochválit domácí tým za bojovnost, kterou nejvíce na hrotu předváděl „pokrový mág“ Sméťa.

Za českou televizi redakce sportu Váš Jaromír Bossák.

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-196